לעורך הדין, יאיר קולמן, וותק של 20 שנות פעילות ענפה.
להלן מספר דוגמאות לפסקי דין מוצלחים, אשר צבר במהלך שנות פעילותו:

ת"א 9115-07 קליינהדלר ואח' נ' י.ד. מלניום בע"מ (2011
(
התקבלה תביעה להשבת כספים ששולמו עקב הפרת הסכם על ידי החברה הקבלנית:
זוג צעיר אשר ביקש להקים ביתו בישוב קהילתי בצפון הארץ, באמצעות חברה קבלנית, הצליח להוכיח כי החברה הקבלנית אשר נדרשה להקים את הבית, הפרה את ההסכם שנחתם עימה בכך שלא הנחתה ולא הדריכה את הרוכשים כיצד עליהם לנהוג ומתי עליהם לחתום על הסכם עם מינהל מקרקעי ישראל לשם מימוש הסכם הרכישה שנחתם עם החברה הקבלנית. החברה הקבלנית חויבה בהשבת מלוא סכום התשלום הראשון ששולם בסך של כ- 186,000 ₪.

ת"א 9562/07 חני טהור נ' מטרי ואח' (2011)

התקבלה תביעה לפיצוי בגין רשלנות מקצועית של עורכי דין בעסקת מקרקעין:
התובעת אשר רכשה דירה ממיטב כספה, גילתה כי נפלה קורבן למעשה רמייה ועוקץ בידי אדם שהתחזה לבעל הנכס.
בית המשפט קיבל את טענת התובעת כי אילולא התרשלותם של עורכי הדין אשר היו מעורבים בעסקת המכר, היה נמנע הנזק שנגרם לתובעת.
בית המשפט קבע כי עורך דינה של התובעת התרשל בביצוע הבדיקות המקיפות הנדרשות טרם חתימת חוזה המכר, ואף באופן בו פיקח על הוצאתו לפועל. כן הוכרה התרשלותו של עו"ד שאימת את חתימותיהם של הצדדים לעסקה, באופן ששימש תשתית למעשה הרמייה. בנוסף לזאת, הוכרה רשלנותו של עו"ד שמונה על ידי הצדדים כנאמן על כספי המכירה.

תא"מ 1946-07 טיטניום טיים בע"מ נ' יענקלביץ' ואח' (2011)
התקבלה טענת הנתבע כי לא התרשל באופן מסירת השליחות לידי שליח:
תביעתה של חנות לממכר שעונים ותכשיטים כנגד בעל עסק שסיפק לתובעת שירותי תיקון שעונים, וכנגד חברת שליחויות אשר היתה אמונה על העברת הפריטים בין התובעת לנתבע. התובעת עתרה לקבלת פיצוי בגין הנזק שנגרם לה, לכאורה, בשל גניבת אחת החבילות מידי בלדר של חברת השליחויות, בתואנה כי המשלוח לא בוטח על ידי הנתבע.
בית המשפט דחה את התביעה כנגד הנתבע, וקבע כי לא הייתה כל התרשלות מצידו בכך שלא ביטח את החבילה שהעביר אל התובעת, באמצעות חברת שליחויות שנבחרה על ידי התובעת עצמה.
ת.א. 50004/07 אפנר ענת ואח' נ' נאות דברת פיתוח בנין בע"מ ואח' (2009)
זוג רוכשים פוצה בגין פגמים וליקויי בנייה שנתגלו בדירה שנרכשה מחברה קבלנית:
בית משפט קיבל את טענת התובעים, וקבע כי על החברה הקבלנית לפצות את התובעים בגין כל הנזקים, שנקבעו על ידי המומחה שמונה על ידי בית המשפט, בגין ליקויי בנייה שלא תוקנו על ידה במועד.

ת"א 3810/05 יפת אריאל נ' גרוסמן בילי ואח'(2008)
נדחתה תביעה לאכיפת שטרי חוב מאחר ולא התקיים התנאי לפירעונו:
בית המשפט קיבל את טענת הנתבע, כי יש לדחות את התביעה לאכיפת שטרי החוב, אשר נחתמו בידו – אם מהטעם כי לא הוכח שהתקיים התנאי לפירעונם של חלק מן השטרות אשר ניתנו לביטחון בלבד, ומהטעם שהוכח כי השטר האחר נפרע.

עב' (ת"א) 1161/01 משה קולמן נ' נוימוורגוס שיווק בע"מ (2004)
הוכר כעובד חברה לאחר 20 שנה:
עובד עצמאי שסיפק שירותי הנהלת חשבונות לנתבעת, במשך כעשרים שנה, הוכר על ידי בית הדין לעבודה כעובד שכיר של החברה, וזכה במלוא הזכויות המגיעות לו בשל כך, לרבות פיצויי פיטורין.

ת"א 1640/02 סתיו הפקת תערוכות ואירועים בע"מ נ' שרית שחם ואח' (2003)
נדחתה תביעה לאכיפת כתב הערבות:
מנהלת חברה חתמה על כתב ערבות למילוי התחייבויותיה של החברה כלפי התובעת, משלא עמדה החברה בהתחייבויותיה, עתרה התובעת לאכיפת כתב הערבות כנגד הנתבעת. בית משפט קיבל את טענת הנתבעת, כי בהתנהלותה של התובעת ובמחדליה, פגעה בזכויותיה של הנתבעת כערבה, ומשכך זכאית הנתבעת לביטול הערבות.

עורך הדין יאיר קולמן משקיע את כל מרצו במתן יחס אישי ומקצועי, הוא מעניק טיפול מקיף, יעיל ובלעדי בתיקים – מראשיתם ועד סופם, כאשר הגינות, יושרה והקפדה על פרטים הם חלק אינטגראלי מהתנהלותו. התמחותו של עורך הדין, יאיר קולמן, מקיפה וכוללת את כל תחומי המשפט האזרחי, לרבות עסקאות מקרקעין, שירותי נוטריון, דבר המאפשר לו להעניק ללקוחותיו פתרונות לרוב הצרכים המשפטיים הנדרשים.

מתוך השקפת עולמו והמוסר הפנימי, בחר יאיר שלא לייצג חברות ביטוח או חברות קבלניות, אלא לקוחות פרטיים בלבד, כך שהוא מחויב ללקוח ללא ניגוד אינטרסים.
האמפתיה, הסבלנות והקשב הרב המאפיינים את יאיר, בשילוב עם מקצועיות והוותק הרב שצבר, הופכים אותו לייחודי בנוף עורכי הדין בישראל.